Як зробити волосся тоншим

Зазвичай, бажаним є товсте та густе волосся, але інколи хочеться щоб непокірні густі пасма стали більш тонкими та витонченими. Звісно, що волосся, яким Вас наділила матінка природа уже не переробиш, але візуально зробити його тоншим цілком реально.

Для цього потрібно підібрати лише потрібну стрижку і в цьому Вам допоможе досвідчений перукар. Адже майстри цієї справи добре знають, як приборкати волосся та змусити його перетворитися у потрібну форму.

Тонке волосся

Жорстке волосся можна пригладити і зібрати в хвостик або косичку, і воно буде виглядати набагато гарніше.

Зачіска до плечей і нижче - зробить волосся на вигляд більш м'яким.

Якщо Ви часто фарбуєте волосся, то для того, щоб зробити його тоншим, робіть цю процедуру якомога рідше, адже під впливом фарби структура волосся дещо псується і жорстке волосся виглядає ще більш товстішим.

Використовуйте для миття голови шампунь із бальзамом ополіскувачем, це зробить Ваше волося м'яким і гладеньким. Завжди добре висушуйте голову та розчісуйте пасма так, щоб кінці були спрямовані донизу. Так волосся щільніше прилягатиме один до одного і візуально здаватиметься більш гладким і тонким.

Тонке волосся

Після того, як Ви помили та висушили голову - нанесіть на волосся гель, рівномірно по всій голові розподіліть його гребінцем, так товсті пасма заблищать і візуально стануть набагато тонше.

тонке волосся

Можна також витягувати пасма за допомогою утюжка, єфект при цьому може зберігатися кілька днів, але процедура не надто корисна для волосся, тому захоплюватися даним методом не варто.