Як збільшити губи

Великі об'ємні губи завжди були популярними та бажаними, але не всіх жінок природа нагородила такими, бо форма губ закладена природою генетично, тому форми губ у всіх різні.

Як збільшити губи

Загально-відомий спосіб збільшення губ - це пластика. Як збільшити губи без пластичної хірургії?

Це можна зробити за допомогою різних вправ, тренувань та маніпуляцій. Можна "підкачати" руки, ноги, прес, так само можна "підкачати" і м'язи губ. М'язи збільшаться в об'ємі, відповідно збільшаться і губи. Що саме потрібно робити?

 • Саме просте, що потрібно робити, це свистіти , хоча-б по п'ять хвилин на день. Витягуємо губи, складаємо язик жолобком, і уперед. "Якто кажуть грошей може і не буде", а от губи в об'ємі збільшаться.
 • Відкриваємо рот, витягуємо вперід язик, втягуємо назад язик, закриваємо рот.
 • Складаємо губи в трубочку і витягуємо їх, а потім втягуємо.
 • Стуляємо губи і малюємо кола, спочатку в одну сторону, потім в іншу.
 • Масаж губ, легке покусування, це стимулює кровообіг.

Це самі прсті вправи, які не несуть шкоди здоров'ю і ними може скористатися кожна жінка. У цього способа збільшення губ ємні кілька недоліків. Для досягнення результату вправи потрібно робити регулярно і бажано наодинці, адже якщо ви в офісі почнете складати губи трубочкою і свистіти, - не факт, що колеги Вас правильно зрозуміють.

Збільшити губи можна за допомогою народних методів, але на скільки вони ефективні і нешкідливі для здоров'я- важко сказати.

Збільшити губи можна за допомогою косметичних засобів. А якщо Вам потрібні об'ємні губи лише на один день чи вечір - це взагалі ідеальний варіант.

Ефект візуального збільшення заснований на тому, що світлі кольори здаються більшими, а темні - меньшими, тому від темних кольорів помади слід відмовитися.

 • Підготовка. Наносимо на обличчя тональну основу, при цьому якісно затоновуємо контури рота.
 • Беремо олівець для губ, дещо темнішого відтінку, ніж помада, і ретельно обводимо губи зовні. При допомозі олівця можна також підкорегувати форму губ, при цьому, не варто координально змінювати форму. Буде достатньо злегка заокруглити або підняти куточки. Часто буває ситуація, коли наприклад верхня губа задовільна по розмірам, а нижню потрібно збільшити. У такому випадку верхню обводимо по контуру, а нижню - дещо нижче контура, або навпаки. Чим більшою буде кутова виямка в середині верхньої губи - тим більшого об'єму можна досягти, але тут потрібно - не перестаратися. Можна використати два олівці, спочатку світліший, а потім обвести темнішим.
 • Як збільшити губи

 • Наносимо помаду, блиск, і все - готово! Можна наносити також два відтінки помади, ближче до контура губ - темнішу, середині - світлішу.
 • Можна обійтися взагалі без помади, розтушувавши олівці пензликом, а от трохи блиску для губ - не завадить.
 • І саме головне, якщо у Вас щось не вийло - можна нараз усе переробити.