Ейвон реєстрація

Ваше ім'я:

Прізвище:

Дата народження:

Область:

Місто, село:

Телефон:

Email:

Коментар:

  • Зареєструватися в Ейвон може кожна людина, яка досягла віку 16 років. Для зареєстрованих представників AVON на всю продукцію надається знижка у розмірі від 10 до 30%. Цю знижку можливо використовувати як для закупівлі продукції як для власних потреб, так і для заробітку при веденні бізнесу із компанією.

  • Відсутнє мінімальне та обов'язкове замовлення. Ейвон реєстрація дає можливість замовити продукцію на будь-яку суму, починаючи від однієї гривні, та робити замовлення кожний тиждень, або раз на рік, все залежить від того, чи Ви робите замовлення для себе, чи Ви заробляєте разом з AVON. Якщо Ви замовляєте для себе - то зрозуміло, що робити замовлення Ви будете по мірі необхідності, якщо ж Ви хочете заробляти - то чим частіше Ви будете робити замовлення - тим вигідніше це буде для Вас - більші знижки, участь у різних програмах та акціях від компанії - відповідно і більшим буде заробіток.

  • Ейвон реєстрація - це можливість безкоштовної доставки Вашого замовлення на відділення Укрпошти.

  • Оплату за замовлення потрібно зробити на протязі пяти днів після його отримання. Ви уже встигаєте все продати і зібрати кошти. По великому рахунку, Ейвон реєстрація надає Вам безвідсотковий кредит на суму замовлення. Який банк дає ще таку можливість - НІЯКИЙ. Немає на території України банків, щоб надавали безвідсоткові кредити хоча-б на пять днів. Чим більше Ви будете працювати із AVON, чим більшою буде сума Ваших замовлень та своєчасна їх оплата - тим більшим розміром суми кредиту Ви будете мати можливість користуватися і збільшувати термін її оплати, відповідно і більше заробляти. Це і є Ейвон реєстрація.