Як зробити очі чорними

Мати чорні очі - бажання багатьох жінок. В одних вони є від природи, тут справа проста, і задумуватися з приводу макіяжу не потрібно, в інших від природи очі зовсім іншого кольору, сірі, зелені, вони теж привабливі, але щож робити, коли хочеться чорні?

Зробити чорні очі можна двома способами, за допомогою спеціальних кольорових лінз для очей, або за допомогою макіяжу в арабському стилі.

кольорові контактні лінзи для очей

Кольорові лінзи для очей - спосіб не самий хороший і не самий дешевий, але дуже зручний і швидкий. В даний час можна замовити контактні лінзи для очей на будь-який колір і смак. У продажу є як одноразові лінзи для одноденного використання, так і багаторазові, на тиждень, місяць, рік. В любому випадку після тривалого використовування таких лінз слід робити перерву, аби не зашкодити очам.

Візуальний ефект чорних очей можна зробити за допомогою косметичних засобів, таких як тіні для очей, олівець, підводка, і це буде значно дешевше і безпечніше, ніж контактні лінзи. Для цього потрібно опанувати деякі сикрети макіяжу, основний секрет - рівний колір обличчя.

Отже, з обличчям розібралися, далі підведіть очі за допомогою мякого олівця для очей вугільного кольору або підводки. Повіки по лініям вій обведіть так, щоб очі придбали мигдалеподібну форму. Це потрібно зробити зверху і знизу.

Далі, для отримання повного ефекту чорних очей, підбираємо тіні.

тіні для очей

Якщо у Вас очі світлі - чудово підійдуть тіні золотистого, сірого, зеленого чи фіолетового кольору.

Для смуглявих жінок - краще використати тіні оливково-коричневої кольорової гами.

Жінкам із темними рисами підійдуть тіні кольору шоколаду, кремових ба бежевих відтінків.

Для гарного ефекту тіні тіні рівномірно мають лягати на всю повіку, для цього варто скористатися широким пензликом.

Далі туш звісно вугільно-чорного кольору.

туш для очей чорна

Верхні повіки потрібно пофарбувати двома-трьома шарами, для нижніх повік - достатньо одного шару.

От і все. Чорні очі готові. Насолоджуйтесь.