Як змінити себе

Для того, щоб почати зміни, або хоч трішки освіжити своє життя, варто спробувати внести зміни в свій зовнішній вигляд та оновити своє помешкання. Потрібно зрозуміти для себе, наскільки далеко Ви готові піти, чи питання лише в зміні зачіски, чи в координальній зміні образу? Якщо Вам підходить перший варіант - то справа зовсім проста. Змінити зачіску в сьогоднішній час можна навіть самостійно, без перукаря і без остраху за можливі наслідки.

Як стати успішною

Якщо ж Ви все таки наважитесь на другий варіант, то тут до справи прийдеться підійти серйозно, адже, крім зачіски змінити прийдеться усе: одяг, макіяж, аксесуари, можливо навіть спосіб життя. Можливо прийдеться походити до фітнес-клубу аби скинути кілька зайвих кілограмів та зробити пружними деякі місця своєї фігури, відмовитися від шкідливих звичок, не турбувати холодильник після котроїсь години вечора, боязко звичайно, але воно того варте. У цьому випадку варто проконсультуватися з професіоналом цієї справи, це убезпечить Вас від небажаних результатів на сам перед перед людиною, думка якої для Вас не байдужа.

І так, змінюємся координально, знаходимо хорошого перукаря і довіряємо йому своє волосся. Змінивши зачіску - жінка може змінитися до невпізнанності. Коротке волосся можна наростити, довге можна постригти і зробити коротку зачіску, звісно жаль, але ж воно відросте знову, а коротка зачіска інколи виглядає набагато стильніше, ніж довгі локони. Якщо Ви блондинка - можна перекраситись у брюнетку, або навпаки, із брюнетки перетворитися у романтичну блондинку, доручіть ці експеременти перукарю.

Як стати успішною

Одяг.

Тут потрібно продумати, в якому образі ви себе бачите. Основний момент криїться в тому, що перетворення можна досягти не завдяки об'ємному гардеробу, а завдяки аксесуарам, які його доповнюють. Один і той же костюм чи сукня кожен день буде виглядати по різному разом із шарфиком, сумочкою, рукавичками чи коль'є. І кол'є має бути не обов'язково із діамантів, а сумочка від Луї Вітона, головне щоб це все підходило до Вашого стилю. І це, насамперед дуже не малозначно для бюджету. Може бути навіть якись один аксесуар, але кожного дня різного кольору. Вирішивши купити новий одяг - не кидайтеся відразу на базар, поцікавтися новими напрямками в моді, поспостерігайте за оточуючими.

Взуття!

Якщо Ви раніше ходили на низьких підборах, то підберіть одяг під великі підбори - це буде дуже ефектно. Низькі підбори так само можуть бути стильні, як і високі, головне правильно поєднати із одягом.

І саме головне - ПАРФУМ.

Підбиріть свіжий аромат, який би підходив Вам і не відлякував оточуючих. Bажливо не стійкість парфуму, а його верхні ноти, від яких мліють чоловіки.

туалетна вода парфумна вода туалетна вода

При цьому не варто забувати, що все має бути в міру, Ваш новий імідж має притягувати а не відлякувати і насамперед подобатися тому, для кого Ви перетворюєтеся. Якщо для самої себе - то питань немає, якщо ж для нього то думка чоловіка відносно Вашого нового стилю інколи може бути досить непередбачуваною.

Змінивши свій образ - уже не важко змінити стиль та спосіб життя в цілому. Приємні зміни - завжди на краще.

Далі - змініть інтер'єр свого помешкання, замініть старі занавіски, штори, перекрасьте стіну, положіть на підлогу новий килим. Позбавтеся від старих речей, звільніть полиці від косметики та інших дрібниць, якими Ви більше не користуєтеся. Якщо цим усім немає змоги займатися - просто переставте меблі і ви отримаєте новий інтерєр, умовно звісно, але це краще ніж нічого. Чудовим варіантом внесення свіжості в інтер'єр є встановлення рулонних штор.

Рулонні штори - це сучасний спосіб декоративного оформлення вікна та разом із тим сонцезахисту. Рулонні штори можна по'єднати із звичайними шторами та гардинами, або використати, як окремий елемент сонцезахисту та декору, а різноманіття тканин для рулонних штор - не зробить Вас байдужою та дасть змогу задовольнити будь-який смак.

Рулонні штори Рулонні штори Рулонні штори

Не звертайте уваги на тих, хто намагається Вас розчарувати у Ваших нових перетвореннях, особливо заздрісних подруг. Спробуйте і у Вас все вийде. Станьте представником компанії AVON та отримуйте додатковий заробіток, або зробіть кар'єру разом з AVON, і я, як координатор компанії AVON готова Вам допомогти.

Наше життя - це наше життя, і тільке від нас залежить його насиченність!