Офіційна реєстрація AVON

Ваше ім'я:

Прізвище:

Дата народження:

Область:

Місто, село:

Телефон:

Робота

Додатковий заробіток

Для того щоб стати незалежною і почати заробляти більше, потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ і стати представником компанії Ейвон.

Далі, все що Вам потрібно на першому етапі - показати каталог Ейвон всім своїм близьким, знайомим та родичам і гарантовано отримати додатковий заробіток.

Отримати безкоштовно діючий каталог Ейвон на поштову адресу

Завдяки перевагам, які має продукція Ейвон, це: ціна-якість, безкоштовна доставка та можливість повернення продукції, Ваші знайомі неодмінно щось замовлять. І чим більше вони замовлять - тим більшим буде Ваш додатковий заробіток, адже основний заробіток представника залежить в основному від кількості проданої продукції, яку містить каталог Ейвон.

Ну а потім, здавалося-б, знайомі закінчилися і усе!

Зовсім ні.

Якщо людина проявила бажання подивитись каталог Ейвон і придбала продукцію Ейвон, неважливо яку, крем, шампунь чи гель для душу, і цей продукт їй сподобався, через деякий час він закінчиться і потрібно буде замовити знову. І у вас знову буде замовлення і додатковий заробіток відповідно. Це будуть постійні клієнти. Чим більше буде таких постійних клієнтів - тим їх більше зможе подивитися каталог Ейвон і тим більшим буде Ваш додатковий заробіток.

Далі - більше.

Потренувавшись на знайомих і родичах, у Вас буде можливість пройти безкоштовні навчання в компанії AVON, завдяки яким Ви здобудете професійні навички щодо представлення та продажу косметичної продукції, яку містить каталог Ейвон, і Ви зможете продавати не тільки знайомим, а й зовсім новим клієнтам, збільшуючи свою базу постійних клієнтів і збільшуючи тим самим свій додатковий заробіток.

Заробляти більше і мати додатковий заробіток з Ейвон можна також при допомозі різних акцій, спецпропозицій, подарункових програм, які доступні лише для зареєстрованих представників компанії. Наприклад, Ви можете виконати умови програми (зробити замовлення на певну суму)та отримати у подарунок туалетну воду вартістю у кілька сотень гривень всього за 1 гривню, а потів продати її за тією ж повною вартістю у кілька сотень гривень, і крім цього мати ще і звичайний додатковий заробіток, який дає каталог Ейвон. Подібні програми має кожний каталог Ейвон.

Що важливо - на цьому етапі Ви можете мати додатковий дохід без відриву від основної роботи, а всі ваші колеги по основній роботі можуть стати Вашими постійними клієнтами, причому ними можуть бути як жінки так і чоловіки. Адже продукція Ейвон, це косметична продукція для всієї сім'ї. Каталог Ейвон має навіть серії для дітей (дитячі шампуні, пінки для ванни, гелі для душу, туалетні води, дезодоранти).

Стати представником компанії Ейвон і мати додатковий заробіток можна досягнувши віку 16 років без будь-якого ризику. Вас ніхто не буде заставляти робити регулярні замовлення, хочете працюєте - хочете не працюєте, відповідно і маєте додатковий заробіток або ні. Ви не вкладаєте своїх коштів. Уся продукція, яку має каталог Ейвон, надеється безоплатно, терміном на тиждень і більше. Ви маєте змогу зібрати кошти зі своїх клієнтів і лише тоді проплатити компанії за продукцію, не ризикуючи своїми фінансами. Якщо комусь із Ваших клієнтів щось не підійшло - Ви також маєте змогу зробити повернення продукції. Ризику - абсолютно ніякого, додатковий заробіток - гарантовано, і діючий каталог Ейвон у цьому допоможе.

У самому гіршому варіанті, ну не виходить у Вас нічого, можна замовляти продукцію зі знижкою для себе, як зареєстрований представник , і мати економію у сімейному бюджеті. Адже як не крути - а хоча-б шампунь раз на місяць купити потрібно.

В подальшому можна збільшити додатковий заробіток, перейшовши у професійне русло і ставши координатором компанії AVON. Координатор компанії AVON - це людина, у якої у підпорядкуванні знаходиться група зареєстрованих представників, починаючи від трьох чоловік. Координатор отримує додатковий заробіток, працюючи сам, як звичайний зареєстрований представник, і прибуток від своєї групи зареєстрованих представників. Чим більша група зареєстрованих представників, чим більші їхні замовлення - тим більший додатковий заробіток координатора.

Координатор, так як і зареєстрований представник, має можливість проходити безкоштовні навчання від компанії як координатор, відповідно і зростати у професійному рівні, брати участь у подарункових програмах, акціях, отримувати додаткові бонуси і навіть автомобіль, при досягненні певних результатів.

Працювати координатором і мати додатковий заробіток, можна як звичайна фізична особа, а можна і оформитись приватним підприємцем. Якщо у Вас, як координатока кілька десятків зареєстрованих представників Ейвон, і вони гарно працюють - є сенс оформити ФО-П. у такому випадку буде значна економія на податках. Працювати координатором у статусі підприємця можна одночасно, працюючи і на основній роботі. На даний час це не заборонено законодавством. Головне своєчасно сплачувати податки та здавати звіти.