Як зробити локони

Зробити великі та пишні локони в домашніх умовах - цілком реально.

Локони

Не секрет, що багатьом чоловікам подобаються пишні і об'ємні зачіски, та й самій приємно, коли волосся виглядає красиво і доглянуто.

Для того щоб зробити локони, потрібно скористатися плойкою або утюжком

Якщо у Вас досить довге волосся - можна сміливо наважитись на великі локони, на такому волоссі вони будуть виглядати просто приголомшливо. Для того, щоб зробити такі локони, потрібно вибрати плойку найбільшого диаметру. Це дозволить закрутити локони швидко із мінімальними зусиллями.

Локони Локони

Отже, помийте голову шампунем, а потім ополіскувачем, ополіскувач зробить волосся більш слухняним.

Локони

Bисушіть волосся, вологе волосся можна спалити. Беремо плойку і від коренів до кінців накручуємо пасма товщиною не більше мізинця спочатку позаду голови, потім боки і верх голови. Щоб зробити хвилі, розправляємо зачіску руками, гребінцем користуватися не варто.

І все. Локони готові.

Залишилося нанести фіксуючий засіб і можна підкорювати чоловічі серця.

Локони також можна зробити за допомогою праски для випрямлення волосся. Але ця процедура потребує деяких навиків та вміння, тому якщо Ви вирішили скористатись праскою, майте на увазі, що з першого разу може не вийти так як потрібно, потренуватися.

Локони

Плойка і утюжок дозволяють отримати пишні локони швидко і легко, але хоча і говорять, що краса потребує жертв, все таки постійно і регулярно іх використовувати не варто, так як це може негативно відобразитись на стані Вашого волосся. Потрібно робити перерви, і коли є час - користуватися старими добрими бігудями. Різні конструкції бігудів дають можливість отримати локони різного об'єму

Бігуді липучки - дають об'ємні кучері. З бігудями-бумерангами можна навіть спати. Для отримання довготривалого об'єму - підходять термо-бігуді. Всіма видами бігудів користуватися просто. Якщо вийшло щось не так - завжди можна переробити. Чим саме користуватись - вирішувати Вам, але у будь - якому випадку гарні локони того варті.

Локони Локони